W głębokim kontakcie ze Sobą

Ciało zawsze powie Ci prawdę!

 

 

 

Wszystkim kobietom dziękujemy za wspólny czas w przestrzeni bez oceny,
wypełnionej szczerością ruchu, mocą przemiany i energii wzajemnego wsparcia.

Annaja i Dorota

 

Super zaopiekowanie. Dziękuję.

Agata Pawlik - Warsztat: Moc kreacji Serca

Warsztat bardzo mi się podobał. Duża wiedza prowadzących, płynne prowadzenie, dużo czasu na doświadczanie. Dziękuję dziewczyny 😉

Agnieszka - Warsztat: Obudź sobie wiosnę

Jestem miło zaskoczona, nie spodziewałam się tak głębokich doznań, to piękne i wzruszające. Cieszę się, że tu trafiłam. Tego szukałam. Dziękuję za cudowny czas.

Agnieszka Grün-Kierzkowska - Warsztat wprowadzający do cyklu

Bardzo mi się podobało. Prowadzące są ciepłe i życzliwe. Stwarzają atmosferę bezpieczeństwa. Uwalniający krąg kobiet. Chcę więcej!

Agnieszka Kupczyńska - Warsztat wprowadzający Moc ukryta w Ciele

Ciepłe, pełne energii doświadczenie, które budzi radość i robi w ciele miejsce na spokój, na SIEBIE.

Aleksandra - Warsztat wprowadzający Moc ukryta w Ciele

Warsztaty prowadzone były w atmosferze życzliwości. Doświadczenia ruchowe sprawiły, że poczułam się swobodnie.

An - Warsztat wprowadzający Moc ukryta w Ciele

Cenne doświadczenie: kontaktu ze sobą i z drugą osobą.

Ania - Warsztat wprowadzający do cyklu

Miła atmosfera sprzyjająca otworzeniu się na swoje emocje. Ciepłe, sympatyczne prowadzące nie stwarzają dystansu. Idealnie czasowo, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik i mieć możliwość „zdjęcia napięciowych warstw”. Ja poczułam spokój i po chwilach mojego wewnętrznego rozedrgania – wewnętrzny balans – SUPER

Anna - Warsztat: Moc głębokiej regeneracji

Sympatyczna atmosfera pełna ciepła. Dużo fajnej energii. Poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Puściły mi napięcia w barkach, mogę iść dalej.

Anna Cieślik - Warsztat wprowadzający Moc ukryta w Ciele

Warsztat otwierający. Otwierający na nowe przestrzenie. Prawdziwe dla mnie przestrzenie.

Asia - Warsztat wprowadzający Moc ukryta w Ciele

Jako warsztat otwierający oczy na pracę z ciałem jest bardzo dobry. Udało mi się zlokalizować obszar mojego  „nieczucia” w ciele.

Barbara - Warsztat wprowadzający Moc ukryta w Ciele

Uświadomienie sobie jak ważny jest ruch i taniec. Przypomnienie sobie o tym, ile w tańcu może się uwolnić i jaki może być relaksujący.

Basia - Warsztat wprowadzający Moc ukryta w Ciele

Miejsce gdzie można znaleźć przestrzeń na bycie ze sobą, w sobie i jednocześnie z innymi, gdzie można poszukać balansu pomiędzy przestrzenią osobista i wspólną. I lepiej poznać swoje ciało ;-).

Basia - Warsztat: Moc kreacji Serca

Bardzo budujące doświadczenie. Świetne prowadzenie. Cały czas miałam poczucie bezpieczeństwa i wolności.

Beata - Warsztat: Moc głębokiej regeneracji

Cudowna atmosfera. Chcę jeszcze!

Beata - Warsztat: Obudź sobie wiosnę

Bardzo ciekawe, dobrze prowadzone zajęcia. Dały mi możliwość zarówno kontaktu ze sobą, jak i doświadczenia siły wspólnoty.

Bogna - Warsztat wprowadzający do cyklu

Warsztat pozwala na głęboki kontakt ze sobą poprzez ciało. Dziękuję!

Dagmara - W rytmie Ciała

Bardzo wzruszające doświadczenie. Dziękuję.

Diana Sęk - Warsztat wprowadzający do cyklu

Warsztat od Kobiet – dla Kobiet.
Szczerze polecam dla poszukujących drogi powrotu do własnej kobiecości. Fantastyczna atmosfera, poczucie bezpieczeństwa i przestrzeń „nieoceniania” – wszystko to dawało możliwość wyrażenia siebie w dowolniej formie i pozwalało na bezpośredniość i otwartość wszystkich uczestniczek.

Edyta - Warsztat: Moc Pragnień i Granic

Bardzo polubiłam waszą energię i zajęcia same w sobie.

Elena - Warsztat wprowadzający do cyklu

Bardzo karmiący, relaksujący warsztat ruchu swobodnego w bezpiecznym, pełnym miłości siostrzanym kręgu kobiet. Odkryłam, że moje ciało ma ogromny potencjał – czucia, tworzenia, ruchu. Ciało ma moc, aby nas prowadzić w życiu, ma moc samouzdrawiania, którą mogłam poczuć na warsztatach.

Ewa - Warsztat: Moc głębokiej regeneracji

Pozytywne odczucia. Możliwość zatrzymania się na chwilę i bycia sobą tu i teraz. Możliwość zjednoczenia się i czucia wsparcia w grupie bez żadnych zobowiązań. Dobrowolne oddanie kawałka swojej energii i otrzymanie tej energii od drugiej osoby.

Ewelina - Warsztat wprowadzający do cyklu

Bardzo fajny warsztat. Dobra atmosfera. Ciekawe ćwiczenia. Polecam!

Ewelina - Warsztat wprowadzający Moc ukryta w Ciele

Spotkanie było dla mnie bardzo cenne. Poczułam wsparcie innych kobiet, czego mi brakuje.

Ewelina - Warsztat wprowadzający Moc ukryta w Ciele

Ćwiczenia, które pozwalają nawiązać kontakt ze swoim wnętrzem i czerpać twórczą energię z wnętrza. Przyjemne uczucie akceptacji i wsparcia.

Ewelina - Warsztat wprowadzający Moc ukryta w Ciele

Dla mnie każdy warsztat pracy z ciałem jest bezcenny. Tak było i tym razem. Dzięki ćwiczeniom Lowena mogłam wykrzyczeć ogromne pokłady złości, które drzemią w najgłębszych zakamarkach mojego ciała. Wiem, że niewyrażone emocje złości, smutku i żalu nadal we mnie żyją, i dopóki nie uwolnię tych emocji, dopóki one nie wypuszczą mnie ze swoich sideł.
Dlatego jestem ogromnie wdzięczna siostrom prowadzącym zajęcia za tego typu ćwiczenia, ponieważ kolejnego dnia po warsztatach odczułam w swoim ciele większy przepływ energii.
Chciałabym jeszcze dodać, że mimo nieznajomych kobiet wokół siebie czułam się bardzo bezpiecznie i swobodnie na zajęciach. Kolejny raz odkryłam, że jak puszczam kontrolę, to moje ciało po prostu płynie pozwalając sobie w ten sposób podążać za wrażliwością, delikatnością ruchów moich jak i innych kobiet.
Jak to określa Brene Brown wrażliwość to nie słabość, tylko odwaga, by żyć całym sercem, „ to sedno, serce, centrum najistotniejszych doświadczeń”. Więc jeśli chcemy, aby nasze „życie duchowe było bardziej sensowne, wrażliwość jest naszą ścieżką”.
Dziękuję, Dziękuję, Dziękuję!

Gosia - Warsztat: Moc Pragnień i Granic

Bardzo ciekawy warsztat rozwojowy. Ćwiczenia odkrywające „nowe przestrzenie w ciele”. Na pewno warto, bo łączymy się ze sobą, korzystamy z energii grupy kobiet, dokładnie dowiadujemy się, co trzeba zmienić, zyskujemy czucie tego, czego najbardziej potrzebujemy.

Iwona - Warsztat wprowadzający Moc ukryta w Ciele

Bardzo się cieszę, że uczestniczyłam w warsztacie. Przechodzę teraz czas otwierania się na ludzi. Nie zawsze dobrze czuję się wśród innych, a tu było mi bardzo dobrze – co mówi o wszystkim.

Joanna - Warsztat wprowadzający do cyklu

Warto. Dobre miejsce i czas aby, autentycznie pobyć ze sobą, odkryć to co być może zagubione i zapomniane w sobie.

Jola - Warsztat: Moc kreacji Serca

Świetny warsztat dbania o siebie 😉 .

Jolanta - Warsztat wprowadzający Moc ukryta w Ciele

Uważam, że takie warsztaty powinny być prowadzone w szkołach, już jako dzieci tracimy umiejętność naturalnego ruchu w zgodzie ze sobą – ten warsztat pomaga ją odzyskać.

Karolina - Warsztaty wprowadzające do cyklu

Nadzwyczajna forma odnalezienia samej siebie przy wsparciu grupy.

Karolina - Warsztat: Moc głębokiej regeneracji

Było to dla mnie nowe doświadczenie. Wciąż szukam dla siebie miejsca i wiem, że będę chciała tu wrócić. Dziękuje, za to dobre, ciepłe, ważne dla mnie miejsce, za wspaniałe przeżycie, które pozwala odkryć swoje nowe oblicze, inne miejsce w naszej duszy, niż to w którym funkcjonujemy zwykle.

Karolina Pietrzak - W rytmie Ciała

Niesamowite doświadczenie w dotarciu do swojego serca. Przepiękne spotkanie życzliwych i otwartych dusz, pełne ciepła, czułości i akceptacji.

Karolina Sokołowska - Warsztat: Moc kreacji Serca

Dziewczyny macie w sobie dużo ciepła, czułości i wrażliwości. Dla mnie to podstawa do prowadzenia tak ważnych warsztatów.

Katarzyna - Warsztat wprowadzający Moc ukryta w Ciele

Zajęcia prowadzone z dużą dbałością o szczegóły. Na początku spokojne wprowadzenie, czas na wejście w klimat i skoncentrowanie się na ciele. Bardzo miła atmosfera, a nawet drobny poczęstunek – co bardzo doceniam.

Kobieta - Warsztat wprowadzający do cyklu

Mam bardzo pozytywne odczucia. Chciałabym więcej dowiedzieć się o metodach pracy z ciałem. Fajna luźna atmosfera, która sprzyja rozluźnieniu. Dziękuję i uważam, że to co robicie jest naprawdę potrzebne.

Laura - Warsztat wprowadzający do cyklu

Było to cudowne doświadczenie: czucia ciała i kręgu kobiet. Doświadczenie delikatności i kobiecej mocy. Cudowne, subtelne prowadzące. Dziękuję.

Magda - Warsztat wprowadzający do cyklu

Dobre pomysły i podejście. Więcej luzu! Dajmy sobie więcej czasu na odczucie i poczucie.

Magda Olszowiec - Warsztat: Obudź sobie wiosnę

Ciekawe jest dla mnie obserwowanie połączenia jednostki ze światem. Ten warsztat przyszedł do mnie wtedy, gdy go najbardziej potrzebowałam. Znalazłam to czego szukałam. Dostałam odpowiedzi „przez ciało” na pytania i wątpliwości, które silnie we mnie były od 2 tygodni.

Małgorzata - Warsztat wprowadzający do cyklu

Bardzo pozytywne doświadczenie. Poczucie zaufania do prowadzących, bezpieczna przestrzeń do bycia w sobie i z innymi kobietami.

Małgorzata - Warsztat wprowadzający do cyklu

Bardzo ważne i uwalniające doświadczenie. Potrzeba więcej takich spotkań!

Marcelina - W rytmie Ciała

Warsztat podobał mi się. Ciekawe doświadczenie. Bałam się, ale okazało się bezpiecznie i przyjemnie.

Paulina - Warsztat wprowadzający do cyklu

Warsztat bardzo dobrze przygotowany i poprowadzony. Urozmaicone ćwiczenia, pozytywna energia i bardzo dobre podejście do uczestniczek.

Sylwia - Warsztat: Moc Pragnień i Granic

Ciało jest jak kronika, napisana zapomnianym pismem, warto ją odkurzyć, zajrzeć do środka i zmierzyć się z jej treścią w swojej świadomości. Ruch w tańcu to wspaniale umożliwia i pozwala rozkodować nieznane. Wspaniałe przewodniczki dają poczucie bezpieczeństwa i swobodę doświadczania.

Teresa Habało - Warsztat: Moc Pragnień i Granic

Świetny warsztat, po którym chce się tańczyć, czuć i być. I czuć bycie i być w tańcu. Chce mi się więcej!

Uczestniczka - Warsztat wprowadzający do kobiecego cyklu

Warsztat likwiduje klatkę, w której żyjemy, którą tworzymy my i opinie innych ludzi. Pozwala odnaleźć siebie i swoją równowagę.

Uczestniczka - Warsztat wprowadzający do kobiecego cyklu

Polecam! Świetna okazja, by być bardziej ze sobą i „spacyfikować małpi umysł” oraz pozwolić się przebudzić wewnętrznej radości.

Uczestniczka - Warsztat wprowadzający do kobiecego cyklu

Było mi dobrze tu być!

Uczestniczka - Warsztat wprowadzający do kobiecego cyklu

Polecam dla tych, którzy pragną się oczyścić, otworzyć, znaleźć wewnętrzny spokój i radość ze swobodnego ruchu.

Uczestniczka - Warsztat wprowadzający do kobiecego cyklu

Super! Więcej, więcej, więcej!

Uczestniczka - Warsztat wprowadzający do kobiecego cyklu

Warsztat pozwolił mi na poczucie swojego ciała, na swobodne poddanie się mu, dzięki czemu poczułam się bardzo dobrze ze sobą.

Uczestniczka - Warsztat wprowadzający do kobiecego cyklu